• Facebook
  • Instagram

© 2019 by Adela Sedlakova. Proudly created with Wix.com.

O mně

Dobrý den / Ahoj!

Záliba v umělecké tvorbě mě provází už od raného dětství. Rok jsem studovala na SSŠRT Michael, obor Počítačová grafika. Vystudovala jsem SOŠ Schulhoffova, obor Propagační výtvarnictví. Dále jsem se ve studiích ubírala směrem práva.

Malování mě naplňuje, je pro mě relaxací. Cítím při tvorbě volnost a čistou mysl. Akvarel jsem si zamilovala pro jeho jemnost a vzdušnost. Tahy štětcem akvarelovými barvami často kombinuji s perokresbou. Ráda maluji bez skic, rovnou z vlastní představy. Ilustrace poté skenuji a lehce upravuji v grafickém programu. Nejbližší jsou mi témata mateřství, ženství, rodina, děti, zvířata a dále např. psychické problémy. Sama jsem si prošla dvakrát poporodními depresemi. Miluji také dětské náměty :-)

Vytvořím pro Vás ilustraci do knihy, na tiskoviny ( např. svatební oznámení, blahopřání, jmenovky a jiné ), na webové stránky a sociální sítě. 

Jsem máma dvou úžasných kluků, momentálně na rodičovské dovolené. Jsem flexibilní, spolehlivá, zodpovědná, dochvilná, kreativní, nekonfliktní a tak dále.

Těším se na spolupráci!

Adéla Sedláková

Reference • Výstavy

Akvarelové ilustrace pro Úsměv mámy z.s.

Výstava v Dendrit kafé 7. 6. 2019 - 4. 7. 2019

Výstava v restauraci Waipawa 5.7.2019 - 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now